ADPŤÁK 2016


Dne 3.11.2016 jsme se vydali s paní učitelkou Plevovou a paní Čandasovou na adaptační kurz, kde jsme byli do pátku 4.11. Když jsme dorazili do Krnova, paní Čandasová nám slíbila, že pokud jí najdeme bedlu, kterou si muže sníst na večeři, odveze nám naše věci autem k domu dětí a mládeže, kde jsme byli taky ubytování. Když jsme s paní učitelkou Plevovou došli k Méďovi, tak tam na nás čekala paní Čandasová s věcmi, které jsme si schovali do domu mládeže. Poté jsme se vydali na procházku do lomu. V přírodě jsme hráli outdoorové hry , cestu o přežití  v lese atd.  Potom jsme se vydali na Cvilín. Když jsme došli nahoru na Cvilín, byla už tma a šly už krásně vidět jen světýlka lamp a domů. Byl tam pěkný výhled na celý Krnov.  Potom jsme si tam udělali taky krásné fotky, pak jsme sešli dolů cvilínské schody, nakoupili si  jídlo na večeři a dorazili na ubytování.  
V  Méďovi  jsme hráli ještě pár komunikačních a seznamovacích her a pak jsme si  v jiné místnosti nachystali věci na spaní a večeři. Někteří si  uvařili čaj, jiní kaši nebo polévku. Poté jsme měli volnou zábavu, super jsme si zatančili a po 10 hodině jsme měli večerku a šli spát. Než jsme usnuli, šeptali jsme si ještě strašidelné historky, trochu jsme se i báli.
Ráno, po snídani jsme si zahráli ještě nějaké hry, např. Šerifovy hvězdy. Rozdělili jsme si  role v parlamentu, zabalili jsme si tašky a šli jsme se zahřát na dětské hřiště.  Poté jsme se všichni vyfotili, vydali se na nádraží a vrátili jsme se domů do Lichnova na oběd. V Krnově se nám moc líbilo. VIDEO - https://www.youtube.com/watch?v=d1g3C0Svg94 Můžete zanechat palec nahoru 😀😀

Komentáře

Parlamenťáci 2018

Parlamenťáci 2018

Populární příspěvky z tohoto blogu

Vánoční den