Adapťák 2015 aneb parťáci se našliVe čtvrtek jsme se vydali s paní učitelkou Plevovou a paní učitelkou Byrtusovou na dvoudenní adaptační kurz školního parlamentu. No a co jsme tam prožili?

Adapťák jsme měli v Zátoru, kam jsme nejeli, ale šli pěšky. Hned na cestě nás čekaly hry. Jako první jsme se rozdělili do dvojiček, které jsme si nevybírali, ale museli si svou dvojičku najít. Poté nás čekala hra, kde jsme potřebovali důvěřovat druhé osobě. Poté jsme se také ztratili v cestě a šli jsme přes pole, kterým jsme si však zkrátili cestu a byli opět v obraze. Když jsme dorazili do školy, kde jsme byli ubytování v kondiční místnosti měli jsme pauzu. A pak nás čekali seznamovací hry. Co kdo má rád? Petra nemá ráda spánek, Verča je vášnivá kreslířka, Leňa má v oblibě spánek, Kája ráda lyžuje, Sabča si rozumí se sportem, Sofie si ve volném čase čte, Radek hraje fotbal, Honza chodí do sportovek, Tomáš má rád hasiče, Nelča ráda kreslí, Marek je rád na mobilu, paní učitelka Plevová vášnivě sportuje a paní učitelka Byrtusová má nejradši svou zahrádku.

Po dalších seznamovacích hrách jsme se vydali na zdejší dětské hřiště, kde nás zaujali sportovní stroje nebo lanovka. Když, už jsme se po hodině vyřádili šli jsme chystat večeři, ale ne společně. Byli jsme ve třech týmech a každý nachystal jiný pokrm. Všechno bylo mňam, mňam. :D Po večeři jsme si udělali zasedání a povídali si, co jsme udělali za minulé roky. No a zase byl čas na hry. Hráli jsme kovboje a chyť nohu. Večer nám pustila paní učitelka Plevová uklidňující melodie, abychom jsme usnuli. Další den jsme vstávali kolem sedmé a šli jsme si dát rozcvičku. Teda někteří. Když jsme dostatečně promrzli, šli jsme se nasnídat. Skoro všichni měli lupínky s mlékem. Ostatní měli lupínky s jogurtem. Pak jsme měli schůzku, kde jsme probírali akce školy. Když jsme skončili někteří cvičili se Zátorskou školou jiní šli ven. Dále jsme hráli hru nechyť se do pavučiny. Jelikož jsme měli v Zátoru i oběd, rychle jsme ho zdlábli a šli na autobus, který nás dovezl do Lichnova. V Lichnově jsme pokračovali ve schůzi a o půl druhé jsme zakončili celý náš adapťák.Zpracovala Lenka Prášilová a Sofie Draxlerová.

Komentáře

Parlamenťáci 2018

Parlamenťáci 2018

Populární příspěvky z tohoto blogu

Vánoční den